Energetické obrázky

Svět–lo – Svět laděných obrázků

Všechny obrázky jsou jedinečné, individuální, malované srdcem a právě pro Vás.

Individuální nevšední osobní portréty Vaší energie, ukazující Vaši krásu a hodnotu, neopakovatelnou vnitřní energii a kvality, které často sami nevidíme. Nejlépe na základě osobního setkání, lze i podle fotografie

Kdo je uvnitř? Aktuální energetický otisk Vaší energie na základě vědomého dotyku při intuitivní harmonizační masáži. Může zvědomit skryté informace uvězněné v těle. Lze doplnit o druhý energetický obrázek, motivační a harmonizační.

Osobní ochranný anděl. Obrázek nejlépe na základě osobního setkání, lze i podle fotografie

Oblíbené místo. Obrázek Vašeho oblíbeného místo nebo krajiny, kde se cítíte dobře. Můžete ho mít s sebou a doplnit skrz něj energii, kdykoli potřebujete. Nejlépe na základě osobní návštěvy, lze i podle fotografie.

Silový strom. Stromy vyzařují léčivou, harmonizační a podporující energii. Každý z nás má obvykle jeden nebo dva druhy stromů, u kterých se cítí dobře. Obrázek silového stromu právě pro Vás, jehož energie Vám může pomáhat, i když ho nemůžete fyzicky právě teď obejmout.

Víte, co nabízím? Nevšední vývěsní štít, energetický obrázek, který vynáší na povrch individuální kvalitu a nevšední hodnotu toho, co právě Vy nabízíte pro ostatní. Nejlépe na základě osobní zkušenosti s vaší službou.

Hodnoty. Poskládejte si své vlastní hodnoty, motivační koláž nebo vision board z hodnot, které chcete přitáhnout do života, ze snů, které chcete podpořit a realizovat, z kvalit, se kterými chcete pracovat. Vizualizujte si je, pozvěte – a dostanete. Obrázky se dají dodatečně upravit a využít např. jako tapeta na PC, medailonek, obrázek na hrníček nebo tričko, záložka do knihy, motivační zalaminované kartičky, které můžete nosit s sebou nebo umístit na viditelné místo apod.

Kontakt: viz leták v pdf ke stažení zde.

co nabízíme  |  náš tým  |  reference  |  fotogalerie  |  blog  |  kontakty