Alena Ben Ali

 

O osobností rozvoj a duchovní život se zajímám od mládí. Díky svým životním zkušenostem dokážu rozumět pochodům lidské mysli i psyché. To vše je podpořeno vzděláním a kurzy, kterými jsem prošla. V krátkosti posdílím svůj životní příběh, ani ne proto abyste mě litovali nebo uznávali, ale proto že vám pomůže pochopit, co pro vás mohu udělat. Nechci být mentorem, ani školitelem, jen inspirací.

Po 25 letech manželství jsem se ve stavu totálního vyhoření rozhodla rozvést. Následovalo běsnění v podobě hurikánu a brutální fyzické napadení v podobě 3 hodinového bití. Když jsem se po pár dnech probudila z těžkého otřesu mozku, odešla jsem do azylového domu. V jeden okamžik jsem přišla o děti, rodinu, práci, domov i majetek. Za měsíc po napadení se u mě začaly objevovat první příznaky nemoci. Přestala mi fungovat pravá ruka, po pár měsících pravá noha a během dalších týdnů se výrazně zhoršila chůze, přidaly se výrazné bolesti zad, nespavost, ztráta rovnováhy. Pět let trvalo než zazněl ortel Parkinsonova nemoc. Rok jsem užívala léky a snažila se se vším nějak vyrovnat. Přidal se zánět achillovy šlachy a rychlý sešup dolů. Rok na nemocenské, chůze pouze doma o berlích, mnohahodinové bolesti, pocit střílení elektriky do nohou, pak i do rukou a celého těla, křečové stavy, neschopnost postarat se sama o sebe. Dnem i nocí jsem přivolávala milosrdnou smrt. Byla nedaleko, když jsem konečně našla impuls, motiv, důvod proč tady ještě zůstat.

Začala jsem hledat v sobě nesprávné programy, důvody proč jsem nemocná, možnosti co a jak zlepšit. Začala jsem tělo rozcvičovat, protahovat, posilovat.

S návratem k normálnímu životu přišla i obrovská odměna v napojení na božství, na intuici a vlastní sílu. Stále se učím a rozvíjím své schopnosti, ale vím, že jsem tvůrcem svého života. Jsem vědomá bytost, která užívá svou sílu pro vaše dobro. Mé srdce je otevřené a naplněné láskou pro všechny bytosti, které se mi s důvěrou svěří.

Co můžete u mě zažít?

Klasickou tantrickou intimní masáž celého těla – 90 min 1700,-
Relaxační, energetickou, uvolňující, erotickou masáž – 120 min 2800,-
Energetická masáž zaměřená na masáž intimních partií a cestu k ovládnutí orgasmu – 3 hod 3800,-
Léčení joni nebo vadžri – zde je potřeba vícekrát – min. 5 sezení po 2 hodinách – 1 hod 1200,-

Pracuji jak se ženami, tak s muži

Pro ženy – léčení traumat, poporodních, zneužití, stud, znásilnění, necitlivost v oblasti pánve, potíže s dosažením orgasmu
Pro muže – potíže s erekcí, necitlivost, předčasná ejakulace, nízké libido, nesoulad či stud při milování

Vzdělání:

Astrologie a léčitelství na škole manželů Sehnalových
Reflexní terapie a reponace páteře – Julek Pathaky
Zdravý životní styl a výživové poradenství
Kouč a terapeut NLP – Marie Michaličková, Robert Breadon
Lektor firewalkingu – Jiří Vokáč Čmolík
Kouzlo vědomého dotyku – tantra masáž – Škola umění milování Jan Komeda
Transformace stínu a lehké BDSM – Škola umění milování

Kontakty:

mob.: +420728827382
e-mail: belladona.aha@seznam.cz

co nabízíme  |  náš tým  |  reference  |  fotogalerie  |  blog  |  kontakty