Hana Stejskalová

 

Miluji svět masáží, kde mohu komunikovat s lidských tělem prostřednictvím doteku a díky tomu pak dokáži cítit energie masírovaného. Při své práci pracuji předně s intuicí, masáže pro mne nejsou ryze technická záležitost, vstupuji tam, kam mne tělo pozve a takovým způsobem, který je momentálně pro klienty vhodný.

Díky tomu je každá masáž tak trochu jiná, zrovna tak jako je jiný každý člověk, který na masáž přichází. Je to pro mne oboustranná terapie, jelikož díky principu zrcadlení, se mi často dostavují klienti, se kterými mám společná životní témata. Tudíž jim dokáži být nápomocná a předat jim to, co v danou chvíli potřebují.

V rámci terapie, vám mohu poradit, jak pracovat se svými energetickými centry, a jaká z nich momentálně potřebují větší pozornost a co proto dělat. Používám kombinaci masérských hmatů a hmatů z odvětví kraniosakrální osteopatie, spojování těchto praktik se mi z ohlasů jeví jako vysoce účinná a rychlá možnost práce na sobě a se svým tělem. Více už není potřeba prozrazovat a tak přijďte nechat promlouvat můj dotyk.

Intuitivní, léčebné a relaxační masáže :

V dnešní uspěchané době, lidé potřebují především zklidnit, najít cestu do svého nitra, nechat o sebe pečovat. Tyto masáže jsou i určitým druhem meditačního ponořením se do sebe, kombinované s vědomým dotekem a léčebnou proudící energií. Co je nezbytné je čas, který je potřeba si dopřát, ze zkušenosti vím, že pro efektivní terapii je potřeba minimálně hodina.

Kraniosakrální osteopatie :

Kraniosakrtální osteopatie je velmi jemná neinvazivní, manipulační technika, která pracuje s konceptem kranisakrálního systému. Budete přivedeni do hlubokého kontaktu se svým tělem, kde budeme moc nalézt zdroje, ze kterých budete moc čerpat sílu a klid. Celé ošetření se odehrává v leže na masážním lehátku, buď za poslechu meditativní hudby a nebo zcela v tichu. Při terapii zůstáváte oblečení a popřípadě přikrytí měkkou dekou. Během této terapie se díky naladění na vaše pole spojím s vaším bytostným středem, což může probudit a nastolit samo léčebné síly organismu.

Cílem ošetření může být:

Relaxace a hluboký odpočinek, nalezení cesty k sobě a vnitřního míru, rozpouštění traumat. Kraniosakrální terapie má široký záběr v léčbě různých nemocí jak těla, tak ducha.

KONTAKT

Telefon: +420 777 129 140

co nabízíme  |  náš tým  |  reference  |  fotogalerie  |  blog  |  kontakty