Mgr. Irena Bartošová, CSB

 

Před devíti lety potřeboval celý můj život restart, a tak jsem do toho šla. Dala jsem výpověď zaměstnavateli, odešla z formálního manželství, odstěhovala se ze společného bydlení do svého…Dobře jsem udělala. Nepochybovala jsem, že to dokážu. Nebylo to jednoduché. Věděla jsem, že je to nezbytné, a tak jsem vytrvala. Každý den jsem si tvořila novou realitu. Spravit celého člověka – samu sebe. Na všech rovinách – emoce, energii a tělo. Jedno bez druhého nelze opomenout. Výsledek? – Přejdi na www.irenabartosova.cz a počti si :).

Dnes už vím, co všechno je potřeba, aby se mohl člověk zase narovnat. A tohle učím ostatní. Radost, odvaha, vyřešit vztahy, znovu probudit mocnou sexuální energii a chuť do života!

Sexological bodywork prostupuje do všech součástí života a může pomoci v každé z nich.
Pracuju se ženami (všechno, co tě napadne – jizvy, Císařský řez, vztahy, stud, sebepřijetí, bolest při milování, bolestivá mentruace, necilivost, neschopnost orgasmu, přijmout svoje tělo a nabít ho energií, potřebuju zhubnout,…náročné profese, menopauza)
Pracuju s muži (jsem jen v hlavě – náročné profese, životní nespokojenost, poruchy erekce, předčasná ejakulace, závislost na pornu, potřeba ztráty kontroly, vztahy, sebepřijetí…)
Pracuju s páry na všem, co je trápí – Jak sladit náš společný život v ložnici i mimo ni. Jak se domluvit a respektovat., atd.

Miluju svůj život. Ve volném čase ráda tancuju, cvičím jogu, pobývám v přírodě. Jsem matkou dvou dospělých dcer.
Z celoživotního vzdělávání, seminářů a certifikovaných výcviků a kurzů vybírám tyto – viz níže. Pracuju a prohlubuju neustále především vztah se svým vlastním tělem a učím to, co jsem si zakusila sama na sobě, co jsem poznala, zjistila a uvědomila si… Je toho mnoho.

Mým největším cílem, výzvou je UDRŽET SI TRVALE CHUŤ DO ŽIVOTA, JEDNODUŠE A NAPOŘÁD. Jde to.

Certifikace:

Sexological bodywork, CSB – profesionální kalifornský výcvik, Joseph Kramer
Práce s jizvou – EASE
Masér pro sportovní a rekondiční masáže
Celostní smyslné masáže – profesionální výcvik – EASE
(rituál celostní smyslné masáže, umění doteku, masáž a reflexologie pohlavních orgánů, masáž pánevního dna, anální masáž, práce s dechem a technika velkého tahu, práce s energií a se záměrem, masáž úst, nosu a uší, rituál smyslů, léčivé aspekty celostní smyslné masáže, potěšení a léčení – vaginální mapování)
Intuitivní masáž celého těla
Hladící masáž –
když vám tak moc chybí dotek
Těhotenská masáž (+ míčkování)
Míčkování –
krásná masáž s použitím molitanových míčků
Rituál pěti elementů – nabíjejících či hluboce relaxačních 90 minut
Masáž rozety a prostaty – uvolňující a nabíjející 13. komnata
Masáž důtkami – jemná i dynamická, plná překvapení

Kontakty:

mob.: +420736102603
e-mail: info@irenabartosova.cz
www.irenabartosova.cz

co nabízíme  |  náš tým  |  reference  |  fotogalerie  |  blog  |   ceník  |   kontakty