Kamila Hroudová

Od malička mě velmi lákala příroda, bylinky a pohyb. Dosud jsem těmto věcem zůstala věrná a ráda je prozkoumávám. Když mám čas, naplno se začtu do knih tradiční čínské medicíny, psychosomatiky a práce s traumaty. Před čtyřmi lety jsem poznala kouzlo a léčivou sílu doteku a od té doby se práci s dotekem věnuji naplno. S dotekem pracuji velmi intuitivně a spontánně. Dotekem se předá mnohem víc informací do těla, vědomí i podvědomí než verbální komunikací. Tělo dotek chápe a dokáže plně využít jeho léčivý potenciál. Nejvíc mě baví nestrukturovanost a rozmanitost doteku. Naplňuje mě zkoumání spojitostí mezi psychikou a fyzickým tělem. Pozorovat a odkrývat příčiny nemocí, fyzických i duševních stavů. Řeč duše přes tělo. Baví mě poznávání a moje vlastní sebereflexe je důležitým dílem života. Ráda svoje zkušenosti a myšlenky předávám dál a těší mě práce s klienty a s klientkami.

 

Zaměřuji se zejména na práci se ženami.
Psychofyziologie a léčba traumat (i sexuálních)
Léčba gynekologických potíží
Léčba ledvin a močového ústrojí
Rozvíjení sexuality, radosti a vášně

Pracuji zásadně přírodní cestou, léčení probíhá kombinací práce s tělem a jeho tzv. tělesnou pamětí, které doplňuji osvědčenou Bachovou květovou terapií nebo bylinkami.
Pracuji se záměrem – energie následuje záměr. Tak kam nasměrujeme naši energii, tam půjde. Práce se záměrem je velmi silná, rychlá a podporující na vaší cestě.

VÝBĚR ABSOLVOVANÝCH VÝCVIKŮ A SEMINÁŘŮ

Reiki 1st and 2nd degree – Monika Tunkrová
Initiation into Shamballa – master’s degree – Silvie Kuráková
EFT course – Hana Hudáčová
Tantra, shamanism, family constellations – 2-year training – Petr Malek
Mexican Kuranderism – Xolotl Ramirez Martinez
Trigger course points – EduSpa College
Retraining Masseur for sports and reconditioning massages – Igor Studio

co nabízíme  |  náš tým  |  reference  |  fotogalerie  |  blog  |  kontakty