Oční poradna

Patříte už i Vy do poloviny naší populace, která trpí nějakou oční vadou?
Cítíte, že se vám zhoršuje zrak?
Pálí vás oči, slzí, rudnou, jsou unavené? Nepomáhají Vám oční kapky?
Potřebujete už i Vy brýle? Nebo dokonce opět silnější brýle?
Nechcete se smířit s tím, že budete až do konce života omezováni brýlemi nebo kontaktními čočkami a na laserovou operaci nechcete nebo nemůžete jít?

Dá se s tím něco dělat přirozenou cestou? Dobrá zpráva je, že dá. Pro někoho méně dobrá je, že to záleží jen na Vás. Máme možnost být zdraví celý život. Musíme však pro to něco dělat. I pokud se zatím necítíte nemocní, ale zhoršuje se Vám zrak nebo potřebujete již brýle na čtení, Vaše tělo Vám tím dává vědět, že něco ve Vašem těle není v harmonii a rovnováze a je nejvyšší čas něco změnit. Kvalitu vidění si můžete zlepšit nebo postupně zcela zrak uzdravit i Vy a není podstatné, kolik je Vám let.

V rámci individuální konzultace rozebereme společně Váš životní příběh, Vaše zvyklosti pracovní, stravovací, stresy, způsob reakcí na různé situace, ukážeme si, co všechno ovlivňuje zrak a kvalitu vidění, čím si (i nevědomě) ubližujeme, co nám a našim očím naopak prospívá a čím si můžeme pomoci. Poradím Vám individuálně určitá cvičení a techniky, které můžete praktikovat ke zlepšení vidění, poskytnu rady, jak upravit jídelníček, aby podporoval zdravější funkci Vašich očí.

Pro ty, kteří na zlepšení nebo uzdravení zraku přirozenou cestou chtějí dlouhodoběji pracovat a rozhodnou se pro hlubší cestu do svého nitra, jsou určeny kurzy Školy zdravého vidění. Pracovní kruh, kde se budeme v rámci několika setkání hlouběji věnovat různým způsobem jednotlivým oblastem souvisejícím s viděním a případnou oční vadou a pracovat společně sami na sobě. Mít znovu zdravé oči je cesta, na které vás ráda budu provázet .

co nabízíme  |  náš tým  |  reference  |  fotogalerie  |  blog  |   ceník  |   kontakty