Vědomá práce s tělem

Jiskra života

Jiskra života je citlivá relaxační masáž využívající nejrůznějších masážních technik, které vycházejí ze širokého spektra přístupů k práci s tělem a dotekem a jsou individuálně přizpůsobené vaší náladě, momentálnímu rozpoložení a přání.

Průběh masáže:
Masáž začíná vsedě na židličce s nohama v horké vodě s himálajskou solí. Během koupele nohou se masér či masérka věnuje šíji, krční oblasti, vlasům a hlavě. Následuje masáž zad, nohou, jejich plosek a hýždí na lehátku. Po otočení na záda se pokračuje masáží nártů, nohou a dále bříška a dekoltu. Celá masáž je zakončena masáží obličeje a rukou, kde využíváme speciální techniky, které Vás mohou zavést do meditativního stavu a hlubokého uvolnění. Dynamika a způsob masáže se vždy přizpůsobuje Vaší momentální náladě a prožitku. Na závěr masáže máte dostatek času na relaxaci na lehátku.

Dvě hodiny dokonalé relaxace těla a mysli.

Havajská masáž

Havajská masáž, které se říká také Milující ruce, pochází z Polynésie, kde ji odedávna praktikovali šamani jako velmi příjemnou metodu léčení těla i duše. Havajští šamani chápali tělo a duši jako jeden celek, který musí být harmonicky sladěn, aby v důsledku narušení rovnováhy nedocházelo ke zdravotním problémům. Poselství životní filozofie huna, které šaman předává masírovanému pomocí tanečně laděných doteků, pomáhá v těle znovu rozproudit vnitřní energii. Havajská masáž střídá jemné doteky s pevnými hmaty, které za pomocí esenciálních olejů odstraňují napětí v těle a vedou k hlubokému uvolnění a odpočinku. Pozitivní účinky pocítíte již po první masáži, opakovaná procedura Vám však přinese dlouhodobější zklidnění, naučíte se kvalitněji odpočívat a lépe zvládat stres každodenního života.

Polynéské umění doteku pro harmonizaci těla i duše.

Průběh masáže:
Havajská masáž pracuje s dlouhými, plynulými tahy a využívá široké spektrum hmatů a technik. Dynamika a způsob masáže se vždy přizpůsobuje Vaší momentální náladě a prožitku. Na závěr masáže máte dostatek času na relaxaci na lehátku.ím impulzem, který mi dává energii a chuť na sobě pracovat a posunovat se dál, je pozitivní odezva od mých klientů, přátel a lidí, se kterými se při své práci setkávám.

Masáž lávovými kameny

Masáž lávovými kameny je výbornou relaxací, při které teplo sálající z hladkého kamene postupně uvolňuje celý organismus. Horké kameny pomáhají odstraňovat nervozitu a stres, nespavost a další neduhy. Na fyzické úrovni pomáhá teplo z kamenů uvolňovat ztuhlé svaly, bloky a křeče, ulevuje od bolesti v kloubech, reguluje trávení a zrychluje metabolismus. Odplavuje škodlivé látky z tkání, napomáhá správné funkci lymfatického systému, a tím působí také proti celulitidě. Přírodní olej zvláčňuje pokožku, teplo otevírá póry a pozitivně ovlivňuje energetický systém člověka. Rovněž dochází k vyladění funkce čaker (energetických center) a meridiánů (energetických drah).

Dokonalé uvolnění a prohřátí celého těla.

Průběh masáže:
Jedná se o celotělovou masáž. Nejdříve se tělo obloží lávovými kameny pro prohřátí, poté následuje rozetření oleje a masáž kameny, kdy je dbáno na citlivost a komfort teploty kamenů, jimiž jste masírováni.

Čokoládová masáž

Čokoládová masáž patří k nejvyhledávanějším regeneračním procedurám. Účinné látky obsažené ve 100% čisté čokoládě působí blahodárně na lidský organismus a udržují zdravou a svěží pokožku. Čokoláda zbavuje pleť vrásek, vyživuje a omlazuje, má hydratační účinky a navrací pokožce jemnost a pružnost. Působí také pozitivně na tvorbu tzv. hormonů radosti – endorfinů a serotoninu. Čokoláda ve vašem těle rozproudí energii, která znovu vnese radost a spokojenost do vašeho života.

Přijďte si vychutnat tento královský zážitek.

Průběh masáže:
Masér či masérka začíná zahřívací masáží zad a pokračuje příjemným peelingem kvalitní kávou. Poté záda omyje a nanese horkou čokoládu. Následuje jemná masáž a zábal. Během zábalu probíhá masáž nohou a jejich plosek.

Medová detoxikační masáž

Medová masáž využívá léčivých účinků medu, především vyživujících a detoxikačních, spojených s kompresními masérskými hmaty. Dochází při ní k odstraňování nastřádaných usazenin a jedů z hloubky tělesných tkání a působením na reflexní zóny příznivě ovlivňuje i vnitřní orgány. Můžete se těšit na dvě medové detoxikační procedury zaměřené na záda a následný uklidňující okurkový zábal spojený s masáží hýždí či plosek nohou.

Očistná kúra pro maximální regeneraci těla i duše.

Průběh masáže:
Masér či masérka začíná nanesením medu od včelaře na záda a následuje dynamická či relaxační detoxikační masáž. Poté záda umyje a pro zklidnění pokožky na záda položí nakrájené okurky. Následuje hřejivý zábal. Po dobu zábalu se věnuje masáži nohou. Dle Vašeho přání lze aplikovat i na hýždě či jako obličejovou masku.

co nabízíme  |  náš tým  |  reference  |  fotogalerie  |  blog  |   ceník  |   kontakty